|
Ескімоска

Ескімоска

Мультфільми

Про проєкт

2013
6 хвилин
Мультфільми

Мультсеріал Ескімоска — це історія маленької дівчинки, яка мешкає з родиною в Арктиці. Щодня головна героїня рибалить із друзями та домашніми тваринами. І щоразу їм вдається знайти якийсь загадковий предмет, який плаває у воді. Маленьким глядачам разом із головними героями належить відкрити таємне призначення всіх предметів, потрапляючи під час цього в безліч захопливих пригод.

Їй ще немає і десяти років, але вона вже дуже розумна дівчинка, досить допитлива і, звісно ж, кмітлива. Також у неї є хороша риса — посидючість. Вона може багато часу витратити на те, щоб роздивитися, проаналізувати й детально вивчити знайдені предмети, які періодично викидає на берег море. І це попри те, що навколо сніг і мороз. Тільки після цього дівчинка ухвалить рішення, як же їх правильно використати, що обов’язково стане гарним прикладом для глядачів-малюків. Мультсеріал не позбавлений і гумористичної нотки, адже найчастіше застосування, яке знаходять предметам діти, призводить до кумедних ситуацій, доволі непередбачуваних і дуже цікавих.

Якщо ваша дитина вже почала дивитися Ескімоску, то вона встигла помітити, що саме головна героїня завжди вирішує, що ж робити зі знахідкою. Однак, бабуся та друзі залюбки допомагають у цьому дівчинці. Незалежна та доросла не по роках дівчинка обов’язково стане улюбленицею маленьких глядачів...

Схожі проєкти