|
Містичні історії

Містичні історії

Програми

Про проєкт

2010
44 хвилин
Програми

“Містичні історії” — це документальний драматичний серіал. Кожна серія складається з двох історій. Всі вони засновані на реальних подіях, і були лише реконструйовані за допомогою знімальної групи та за участю непрофесійних акторів.

Розробники програми намагалися не вносити в історії свої правки, намагаючись переказати їх так, як почули від реальних учасників подій, або від екстрасенсів, які працювали з ними. Всі ці моторошні історії показані саме так, як їх побачили і пережили конкретні люди. Можливо, тому глядачеві наші історії можуть здатися місцями надто страшними, іноді дивними або смішними. Однак саме таким і є наше життя.

У проєкті залучені різні фахівці, які аналізують події що відбуваються в кадрі, і висловлюють свою думку. Тут і психологи, і екстрасенси, біоенергетики та лікарі, і навіть відьми. Кожен з них має своє власне бачення того, що відбувається. Висновок про те, хто правий, і чи дійсно в основі розказаних історій лежить містика, або ж результат самонавіювання — робить сам глядач.

Схожі проєкти